Założycielki Fundacji

Sandra Haus-Jędrzejczak Prezes

Cześć! Z zawodu jestem managerem w branży retail, z zamiłowania molem książkowym. Kocham pracę z ludźmi! Mam dwóch małych synków i zapracowanego męża Nie wyobrażam sobie życia bez przyjaciół, rodziny bez miłości i domu bez psa! Kiedy w maju 2019 roku zostałam mamą Miłosza, otworzył się przede mną nowy świat. Poznałam internetowe grupy dla mam, a wraz z nimi łamiące serca historie. Opowieści kobiet, które zderzały się z wygórowanymi społecznymi oczekiwaniami jak ze ścianą. Cudowne mamy zmagały się z samotnością, depresją i baby bluesem. Sama korzystałam po porodzie z pomocy psychologa, macierzyństwo nauczyło mnie, że to nie wstyd prosić o pomoc. Ale co z tymi z nas, które nie mają takiej możliwości? Dzisiaj mam już dwóch synów i dzięki pomocy moje macierzyństwo jest inne, lżejsze, piękniejsze. A wraz z młodszym synem, Tymonem, narodziła się Fundacja. Marzę o tym, żeby każda z nas miała szansę na spokojne, cudowne macierzyństwo!

Izabela Czarnecka-Przytuła Wiceprezes

Cześć, jestem Iza. Z wykształcenia jestem prawnikiem a prywatnie mamą Wojtka i żoną Łukasza. Od zawsze lubiłam pomagać innym ludziom, sprawia mi to ogromna radość i daje satysfakcję. Fundacja pojawiła się w moim życiu w momencie kiedy straciłam coś bardzo cennego, wierzę w to, że nie był to przypadek i że dzięki temu działalność Fundacji przyniesie wiele dobrego. W swoim życiu zerknelam się z wieloma trudnymi sytuacjami i wiem jak ważne jest to, aby w trudnych chwilach mieć oparcie nie tylko w najbliższych ale również w specjalistach. Nie bójmy się prosić o pomoc - Fundacja jest dla Was

Zespół wspierający Fundację

Katarzyna Szymańska

Ukończyłam studia magisterskie z zakresu prawa - Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, obecnie studiuje psychologię, w 2019 r. ukończyłam studia podyplomowe z zakresu "Mediacja i inne Alternatywne Formy Rozwiązywania Sporów"  Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Prawa i Administracji, W 2021 r. ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Psychotrumatologii. Moją pasją jest praca z ludźmi, pomoc i wspieranie. Na co dzień pracuję z trudną młodzieżą oraz z rodzinami z dysfunkcjami. 

Justyna Godula

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie nauki w nurcie poznawczo – behawioralnym. Pracuję w Centrum Terapeutycznym z dziećmi i ich rodzicami oraz w gabinecie psychoterapeutycznym. Dodatkowo prowadzę też swoją stronę Strefa Dziecięcej Terapii, gdzie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. 27 grudnia 2020 roku zostałam też mamą wesołego bobasa ☺ Prywatnie jestem miłośniczką Bieszczadów i amatorką zupy pomidorowej! ☺

Agata Ziarek

Ukończyłam psychologię w WSFiZ na kierunku psychoterapia i terapia seksualna u Prof. Lwa Starowicza. Zaczełam od praktyk w Schronisku i Zakładzie Poprawczym dla Dziewcząt w Falenicy, później staż w PsychoMedic i obecnie studia podyplomowe na kierunku psychotraumatologia. Bardzo lubię pracę z ludźmi i w zasadzie nie wyobrażam sobie żadnej innej, chętnie pomogę przejść przez trudny czas, odnaleźć siebie w nowej rzeczywistości i określić się na nowo.

Gabriela Urban

Jestem psycholożką oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Dodatkowo jestem certyfikowaną edukatorką Pozytywnej Dyscypliny, co pomaga mi wspierać rodziców w ich rozterkach i trudnościach. W pracy najbliższe jest mi podejście systemowe i paychodynamiczne. Wierzę bowiem, że zobaczenie osoby na tle jej systemu rodzinnego i odniesienie się do jej wczesnych doświadczeń i potrzeb poszerza sposób postrzegania zgłaszanych trudności. Kieruję się zasadą radykalnej empatii i podążania za klientem, staram się stworzyć bezpieczne środowisko dla wsparcia zgłaszających się Osób. Jestem w Fundacji, ponieważ chcę wspierać Kobiety w odnajdywaniu Prawdziwej Siebie, wzmacniać Ich poczucie wartości oraz siły. Pracując z Mamami przyświeca mi myśl o tym, że w macierzyństwie nie należy być najlepszą, a wystarczająco dobrą Mamą. Prywatnie jestem żoną, uwielbiam taniec, naturę oraz podróże. W wolnym czasie lubię spacerować, gotować i pisać.

Izabela Szwedziuk

Jestem psychologiem dzieci i młodzieży z przygotowaniem pedagogicznym, Trenerem Umiejętności Społecznych i Relaksacyjnych, a także trenerem sportów zimowych takich jak narciarstwo zjazdowe. Jestem także coachem oraz certyfikowanym psychodietetykiem. Przede wszystkim jednak jestem mamą trójki dzieci, panią biszkoptowej labradorki i miłośniczką zwierząt, a także Inspiratorką aktywnego i zdrowego stylu życia. Czuję się motywatorką w podejmowaniu nowych wyzwań, rozwijaniu pasji, zmiany trybu życia. Moje motto to "co masz zrobić, zrób teraz". Wspieram kobiety, mamy i osoby wychowujące dzieci jak również dzieci i młodzież w trudnych chwilach. Prowadzę od niedawna kanał na YouTube pod nickiem Jak Izabela.
Jestem autorka książki pt. "Teraz. Całkowity system strategii psychologii w praktyce".

Izabela Skrzypek

Z wykształcenia jestem psychologiem oraz certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych. Prywatnie jestem mamą na etacie, dlatego emocje jakie towarzyszą początkom macierzyństwa nie są mi obce.  Zawodowo interesuje się psychologią zdrowia, psychologią dzieci i młodzieży, oraz terapią systemową. Od przyszłego roku mam zamiar rozpocząć w tym kierunku specjalizację. 

Katarzyna Jadwiga Lewińska

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu. Posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej, par, rodzin i pracy z grupami pod stałą superwizją. W programie licencyjnym IPP jestem od grudnia 2016 roku. W ramach szkolenia w Instytucie Psychologii Procesu uczestniczyłam w rocznym kursie pracy ze snami, jako jednym z przejawów procesu - doświadczenia człowieka oraz w kursie poświęconym świadomemu używaniu rangi przez terapeutę i klientów w relacji terapeutycznej - Siła i Moc. Uczestniczyłam także w seminarium "Psychoterapeutyczna opieka okołoporodowa. Praca z diadą matka-niemowlę." w ujęciu psychodynamicznym. Swoją pracę superwizuję u dyplomowanych nauczycieli i praktyków psychologii procesu.  Interesuje mnie drugi człowiek, jego potencjał i droga rozwoju, stany, jakie pojawiają się w sytuacjach kryzysowych i w obliczu zmiany. Szczególne miejsce w moim sercu mają kobiety w ciąży i z małymi dziećmi, doświadczające lęku, mające trudności z podjęciem nowej roli i odnalezienia się w krajobrazie "ja-matka".  Chcę towarzyszyć Ci na Twojej ścieżce i pomóc Ci odkryć znaczenie tego, co Ci się przydarza. Chcę być, gdy masz swój moment zrozumienia siebie i otaczającego Cię świata. Zapraszam, jeśli zauważasz u siebie: - problemy ze snem, długotrwałe lub powtarzające się stany depresyjne i lękowe - zauważasz u siebie kłopoty w relacjach z najbliższymi, w rodzinie lub w związku, doświadczasz problemów i czujesz, że "tak już musi być" lub "to wszystko Twoja/kogoś wina" - ciągle się krytykujesz, czujesz, że "nie żyjesz naprawdę" - czujesz się inny_a i nie akceptowany_a - jesteś w ciąży lub właśnie urodziłaś dziecko, a Twój stan psychiczny martwi Ciebie, otoczenie lub masz takie sygnały od położnej środowiskowej - chcesz lepiej zrozumieć siebie i dać sobie szansę na rozwój. Rocznik 1985. Mam dwa psy, dwa żółwie i dwoje dzieci :)

Katarzyna Kotarska

Jestem psychologiem, specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczenie zdobywałam m. in. w trakcie praktyk na Oddziałach Psychiatrycznych Szpitala w Lipnie oraz Szpitala Wolskiego w Warszawie. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Mam również wieloletnie doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym, dzięki czemu lepiej rozumiem, z jakimi sytuacjami zmagają się osoby pracujące w tego typu otoczeniu. Trudności związane z obszarem zawodowym są mi szczególnie bliskie. Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach korzystając również z technik terapii poznawczo-behawioralnej.  Prywatnie jestem mamą Zosi, właścicielką czarnego kundelka, miłośniczką poezji i jazdy na snowboardzie.

Aleksandra Wilkowska

Cześć, jestem Ola. Z zawodu jestem analitykiem, a z zamiłowania -  studentką ostatniego semestru psychologii klinicznej. Po skończeniu studiów planuję rozpocząć studium terapii poznawczo - behawioralnej. Prywatnie jestem żoną i mamą. Łączenie tych ról jest dla mnie dużym wyzwaniem, ale daje mi niezwykłą radość i satysfakcję. Jako początkująca mama doświadczałam wielu skrajnych emocji, dlatego wiem, jak ważna jest pomoc i wsparcie na tym etapie życia. Misja fundacji jest mi bardzo bliska, a każdą kobietę, mamę, która potrzebuje fachowej pomocy zachęcam do kontaktu i mam nadzieję, że wspólnie uda nam się sprawić, aby macierzyństwo było spokojne i satysfakcjonujące.   

Katarzyna Chapko

Witaj, Jestem Kasia Chapko. Z wykształcenia i pasji jestem psychologiem. W pracy kierują się zasadą otwartości i akceptacji. Przyjmuję Ciebie i Twoją historię z całą paletą barw, bez oceniania czy narzucania rozwiązania. Wspieram w zauważaniu i realizowaniu potrzeb z wykorzystaniem aktualnej wiedzy na temat okresu okołoporodowego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje. Prywatnie jestem mamą obecnie 5-letniej córeczki i 2,5 letniego synka.

Małgorzata Smyrak

Cześć, mam na imię Małgorzata, jestem filologiem romańskim, psychologiem oraz mamą Frania. Od wielu lat pracuję w obszarze biznesu gdzie jestem odpowiedzialna za szkolenia, rozwój pracowników, doradztwo w zakresie budowania ścieżek kariery. Moje zainteresowania skupiają się również wokół psychologii klinicznej, swoją wiedzę i umiejętności kształtowałam studiując psychologię na Uniwersytecie SWPS w Katowicach oraz odbywając staże w Szpitalu Klinicznym im.dr. Józefa Babińskiego w Krakowie na oddziale ostrym i w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Fascynuje mnie proces rozwoju i krystalizowania się osobowości, a wychowywanie własnego dziecka daje wspaniałą możliwość śledzenia tego procesu sekunda po sekundzie.

Anna Macech-Bujak

Cześć, mam na imię Ania. Ukończyłam studia psychologiczne, posiadam również uprawnienia pedagogiczne. Staram się nieustannie aktualizować swoją wiedzę-nie z obowiązku, a z zamiłowania :) Od początku studiów moim marzeniem była praca z kobietami w ciąży oraz po porodzie, ponieważ uważam, że jest to wyjątkowy czas w życiu kobiety i zasługuje ona wówczas na kompleksowe wsparcie. Przyjemność sprawia mi także praca z dziećmi i obserwowanie postępów, które wspólnie możemy uzyskać. Prywatnie uwielbiam czytać, czasem także i pisać. W moim życiu ważna jest muzyka i podróże. W trudnych chwilach pomagają mi wracać na właściwe tory :)

Patrycja Najda

Cześć, mam na imię Patrycja, jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, w trakcie studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej oraz szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ważnym obszarem mojej pracy zawodowej jest udzielanie wsparcia kobietom i ich bliskim w czasie ciąży i okresie okołoporodowym. Towarzyszę w procesie zmian, jakie zachodzą w różnych sferach życia przed, w trakcie i po doświadczeniu ciąży i/lub porodu (m.in. relacje z partnerem/ką, seksualność, zmiany w ciele, postrzeganie siebie, samoocena, konflikt ról, przytłoczenie codziennością, zmęczenie, obniżony nastrój, zaburzenia lękowe i zaburzenia depresyje). Oferuję psychoedukację i wsparcie w odkrywaniu i oswajaniu własnej seksualności w czasie ciąży i po porodzie. Pomagam we wszelkiego rodzaju kryzysach związanych z ciążą i macierzyństwem. Towarzyszę w przeżywaniu emocji po poronieniu i stracie okołoporodowej. Wspieram na każdym etapie rodzicielstwa m.in. pary, osoby samodzielnie wychowujące dzieci, tęczowe rodziny, rodziców adopcyjnych, rodziny osób LGBT+. W mojej pracy dążę do budowania szczerej relacji, która opiera się na autentyczności, szacunku, otwartości i akceptacji. Oferuję wsparcie również w języku angielskim.

Inga Sztafrowska

Jestem dyplomowanym psychologiem, w trakcie stażu klinicznego w Zakładzie Psychoterapii szpitala Nowowiejskiego w Warszawie. Obszarem mojego szczególnego zainteresowania jest tematyka przygnębienia poporodowego tzw. baby blues, wpływu relacji partnerskiej na jakość samopoczucia młodych mam oraz obraz ciała i seksualność w okresie ciąży i po porodzie. Prywatnie praktykuję jogę, medytuję, rozwijam uważność, wrażliwość i zrozumienie dla siebie oraz otaczających mnie ludzi

Marta Melcer

Jestem psychologiem i coachem. W 2010 roku kończyłam studia magisterskie z psychologi na Uniwersytecie SWPS oraz w 2021 Szkołę Coachów w Grupie Trop. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Akademickim Centrum Psychoterapii przy SWPS, Telefonie wsparcia dla osób w żałobie Fundacji Nagle Sami a także prowadząc indywidualne sesje wsparcia psychologicznego lub coachingu oraz warsztaty psychologiczne w Stowarzyszeniu Aktywności Lokalnej „Lubię to”. Nieustannie inwestuję w rozwój zawodowy i osobisty. Ukończyłam wiele szkoleń i warsztatów z zakresu wsparcia i diagnozy psychologicznej, interwencji kryzysowej, prowadzenia grup wsparcia i mindfullness (techniki uważności). W lutym 2022 roku rozpoczynam szkolenie w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Na polu zawodowym i prywatnym interesuję się Rodzicielstwem Bliskości. Miałam przyjemność ukończyć wiele kursów dla profesjonalistów dotyczących prowadzenia konsultacji rodzicielskich w duchu rodzicielstwa bliskości.
W Fundacji udzielam wsparcia kobietom w trudnej sytuacji życiowej. Mogę towarzyszyć procesie poznawania i rozumienia siebie, swoich emocji, myśli, potrzeb. W odpowiadaniu sobie na ważne pytania, poszukiwaniu swojej drogi, opiekowaniu się sobą. W procesie zmiany i rozwoju lub po prostu gdy jest potrzeba bycia usłyszanym i przyjętym przez innego człowieka z akceptacją, bez oceny, z uważnością i empatią.

Lena Szturomska-Józwik

Udziela wsparcia terapeutycznego osobom uzależnionym, współuzależnionym, dorosłym dorastającym w środowisku, gdzie problemem było uzależnienie opiekunów i aktualnie osoby te, same doświadczają trudności zawodowych, osobistych, egzystencjalnych. W swojej praktyce korzysta z narzędzi dialogu motywacyjnego, terapii dialektyczno-behawioralnej (w tym TUS), coachingu, praktyki uważności oraz literatury terapeutycznej. Pracuje także w oparciu o program ograniczania picia POP, redukcji szkód, interwencji PTSD i traumy. Organizuje zajęcia grupowe TAZA skierowane do osób, które faktycznie utrzymują abstynencję i chcą ją utrzymać (należy pamiętać, że TAZA nie zastąpi terapii, ale na pewno wzmocni i ugruntuje jej efekt), grupy DDA/DDD oraz spotkania dla osób współuzależnionych. Pracuje z dorosłymi, seniorami i młodzieżą od 16 rż. Jej motto terapeutyczne brzmi: gdy rozmawiamy o trudnych aspektach naszego życia, to życie staje się prostsze do czego zapraszam i zachęcam.

Maja Rosińska

Psycholog okołoporodowy, doktorantka. Na co dzień pracuje w gabinecie online z kobietami, mężczyznami i parami razem na etapie starania o ciążę, ciąży, porodu, połogu i wczesnego rodzicielstwa. Jestem praktykiem okołoporodowym i naukowcem - w swojej pracy doktorskiej bada różne obszary funkcjonowania ciężarnych.

Hania Banaś

Jestem magistrem psychologii, absolwentką Uniwersytetu SWPS w Sopocie. W psychologii najbliższa jest mi pomoc mamom w kryzysie, w depresji poporodowej, ciążowej, oraz podczas baby bluesa. Jestem autorką bloga parentingowego „O Matko Wariatko!”, który swoją popularność zyskał właśnie dzięki szczeremu poruszaniu tych tematów. Prywatnie jestem żoną, mamą Wojtka z 2013 r. i Natalki z 2017 r., właścicielką dwóch whippetów i agamy brodatej. Moją pasją jest pisanie, czytanie oraz diagnoza psychologiczna. Regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnych kursach psychologicznych. Jestem wielką miłośniczką kawy w każdej postaci. I jestem tu, żeby przywrócić mamom szczęśliwe macierzyństwo 😊

Katarzyna Stelmaszczyk

JestemTerapeutką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Mediatorką, Edukatorką seksualną oraz absolwentką Psychologii Pozytywnej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu i Seksuologii Klinicznej pod kierownictwem prof. dr hab. med. Zbigniewa Lwa - Starowicza na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Wspieram pary, które chcą polepszyć lub na nowo odbudować komunikację w związku, wykorzystując swoje umiejętności mediatorskie oraz teorię "Domu dobrego związku" J. Gottmana. Kluczowe jest dla mnie zachowanie prostoty w pracy z Klientami. Skupiam się na wyszukiwaniu i uświadamianiu Klientom ich możliwości i mocnych stron, dzięki czemu znajdują oni rozwiązania dla trudnej sytuacji. W terapii TSR koncentruję się na tu i teraz, większość uwagi kierując na teraźniejszość i przyszłość, a do przeszłości Klientów wracam tylko sporadycznie, żeby poszukać ich zasobów. Filozofia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach opiera się na następujących twierdzeniach: Jeśli coś się nie zepsuło, nie naprawiaj tego. Jeśli coś działa, rób tego więcej. Jeśli coś nie działa, nie rób tego więcej. Rób coś innego. Seksualność postrzegam jako jedną z najważniejszych sfer funkcjonowania człowieka, siłę napędową, odzwierciedlającą pozostałe aspekty życia. W pracy z seksualnością skupiam się na tym, co można zrobić, aby Klienci swoją seksualność rozwinęli i czerpali z niej maksymalną satysfakcję i radość. Korzystam z praktyki uważności i wdzięczności. Jestem zwolenniczką uwalniania emocji poprzez ruch i pracę z ciałem i chętnie sięgam do metody A. Lowena. Pomagam Klientom budować i rozwijać ich osobisty potencjał oraz poczucie dobrostanu

Anna Borzęcka-Zbroja

Cześć, jestem psychologiem w trakcie przygotowania pedagogicznego. Jestem również certyfikowanym trenerem TUS (Goldsteina). Aktualnie pracuję z dziećmi i młodzieżą. Poszukuję ciągłych okazji do rozwijania i poszerzania swoich umiejętności, tak aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby swoich Klientów. Oferuję profesjonalne wsparcie emocjonalne i psychologiczne oraz pracę zgodnie z etyką zawodu psychologa. W swojej pracy wykorzystuje elementy terapii poznawczo-behawioralnej. Moją długoterminową ambicją jest praca jako wykwalifikowany psychoterapeuta.

Martyna Gonera

Jestem psycholożką, specjalistką psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. Swoje doświadczenie zawdzięczam między innymi pracy w poradni zdrowia psychicznego czy poradni leczenia uzależnień. Pracowałam z osobami niepełnosprawnymi jako asystentka oraz trener pracy, a także jako terapeutka w hostelu dla osób uzależnionych od alkoholu. W ostatnich latach głównym obszarem moich zainteresowań stały się trudności młodych rodziców oraz psychologiczne aspekty okresu okołoporodowego. Pracuję z przyszłymi oraz z młodymi rodzicami, którzy szukają odpowiedzi na nurtujące pytania, mierzą się z problemami wynikającymi bezpośrednio z doświadczenia rodzicielstwa, lub takimi, które to doświadczenie aktywowało. Staram się pomóc odnaleźć rodzicom w nowej roli, a przyszłym rodzicom przygotować się do zmian jakie nadejdą.

Barbara Maciejewska

Jestem psycholożką, absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas wolontariatów, pracując jako konsultantka w telefonie wsparcia dla osób w żałobie i po stracie, a także prowadząc konsultacje psychologiczne. Fascynuje mnie psychologia okołoporodowa, udzielam wsparcia kobietom i ich bliskim w tym wyjątkowym czasie. Interesuję się również tematyką zaburzeń afektywnych, lękowych i odżywiania. Pracuję z osobami doświadczającymi trudności związanych m.in. z obniżonym nastrojem, napięciem i stresem, z budowaniem relacji, ze stratą na różnych płaszczyznach (od śmierci bliskiej osoby po utratę pracy czy rozstanie). Bliskie jest mi podejście poznawczo-behawioralne, czerpię inspirację z nurtów tzw. III fali takich jak ACT i DBT. Stale poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i kursach. Pracuję pod stałą superwizją.

Justyna Przybylska

Od 2019 roku jestem magistrem Psychologii. Studiowałam na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Bliskie jest mi podejście poznawczo-behawioralne, czerpię inspirację z nurtów tzw. III fali takich jak ACT, terapia schematów i DBT, dlatego stale poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie. W najbliższym czasie planuję również rozpoczęcie nauki w szkole psychoterapii, gdyż w przyszłości chciałabym pracować jako psychoterapeutka. Prywatnie niedawno zostałam mamą małego Michałka, dlatego wiem jak ważne, a zarazem trudne jest odnalezienie się w nowej rzeczywistości i zdefiniowanie nowej roli w życiu.

Oliwia Koszykowska

Hej, jestem psychologiem w trakcie przygotowania pedagogicznego. Pracuję w Ośrodku Interwencji Kryzysowej gdzie udzielam wsparcia emocjonalnego oraz informacyjnego. Prywatnie jestem psią mamą suczki Luny, zapaloną podróżniczką i fanką podcastów kryminalnych.


Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Fundację Mama na Huśtawce, ul. Aniołowska 4, 95-100 Zgierz w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Państwa sprawy.

Adres Fundacji

ul. Aniołowska 4
95-100 Zgierz

Dane Fundacji Mama na Huśtawce

Numer rachunku bankowego Santander
Bank Polska S.A.
97 1090 2705 0000 0001 4823 9519
KRS 0000905896
NIP 7322203586